Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:27
10 Лип 2015

Три тонни харчів передали благодійники столичним гвардійцям

 

Три тони суміші швидкого приготування – рис з сухими овочами – для потреб столичної бригади Нацгвардії передала міжнародна благодійна організація «Українська ліга благодійників».

 

Голова правління Микола Іванов розповів, що ця продукція виготовляється американською волонтерською організацією «Food for kids», а потрапила до України завдяки сприянню християнської місії «Надія Єремії» та військової розвідки Сполучених Штатів.

 

Кілька коробок суміші, які вже передали бійцям у район проведення АТО, отримали тільки схвальні відгуки вояків.

 

Крім швидкого приготування і поживності продукт має ще один великий плюс – те, що розмір пакету, в який його розфасовано, відповідає внутрішньому розміру кишені форменого обмундирування військовослужбовця української армії.

 

Представники «Української ліги благодійників» висловили побажання і в подальшому допомагати підрозділам Північного оперативного об’єднання у вирішенні нагальних питань. Помічник начальника продовольчої служби бригади старший лейтенант Микола Романенко висловив щиру подяку благодійникам. Він зауважив, що завдяки невибагливості у зберіганні й оперативності у приготуванні продукт значно покращить процес харчування військовослужбовців, які виконують завдання служби у відриві від пунктів постійної дислокації.

 

підполковник Євген Роженюк

фото автора