Середа, 3 Червня, 2020 - 19:16
03 Сер 2015

Третя хвиля демобілізації

 

В харківській оперативній бригаді більш ніж 600 гвардійців, котрі відслужили 1 рік, звільнено в запас. Демобілізація проходила у три хвилі з березня по серпень цього року.

 

На кожному блокпосту був державний стяг, котрий майорів над позиціями з ротації в ротацію. І саме на прапорах бійці вирішили обмінялися підписами на згадку. Чи не вперше в бійців виступили сльози на очах. Попрощалися міцними чоловічими обіймами.

 

«Дванадцять місяців свого життя я віддав служінню Батьківщині. Готовий за першої ж потреби повернутися в ряди військовослужбовців. Та зараз прийшов час повернутися додому, де чекають найдорожчі для мене люди» - зізнається демобілізований Олександр.

 

Подякували бійців за службу та кращих нагородили грамотами заступник  начальника Східного ОТО по роботі з особовим складом полковник Василь Пилипенко та тимчасово виконуючий обов’язки командира частини підполковник Олександр Буравков.

 

Ряди тих, котрі відправились додому, поповнять нові солдати. Перешкодити демобілізації може лише введення воєнного стану в державі. У цьому випадку, термін служби не буде обмежений, а звільнення в запас відбудеться тільки на підставі спеціального указу Президента України.

 

Ольга Чиканова, фото автора