Четвер, 4 Червня, 2020 - 08:48
08 Лис 2017

Театр за покликом серця

«Культура – простір, в якому проходить все життя людини від народження до смерті».

 

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість. Особливо гостро питання розвитку культури постає зараз – в період розвитку новітніх комп’ютерних технологій, науково-технічного прогресу, а головне неспокійного сьогодення пов’язаного із бойовими діями на сході України. Разом з тим багато українців – справжніх патріотів, продовжують формувати культурну спадщину для своїх нащадків. Серед них багато військовослужбовців Національної гвардії України та членів їх родин, у тому числі і військової частини 3041.

 

Дружина першого заступника командира частини - начальника штабу підполковника В’ячеслава Сивки - Лариса Сивка являється працівником культури та аматорського мистецтва палацу дітей та молоді міста Славутича та керівником театральної студії «Драм Арт». Студія була заснована Ларисою Олександрівною у 2012 році, постійно розвивається і сьогодні налічує вже 37 учасників різного віку від 7 до 40 років.

 

Студія «Драм Арт» існує лише 5 років, однак за цей час вихованці студії взяли участь у багатьох концертах, фестивалях та конкурсах таких як: «Київські каштани» (м.Київ), «Театральна субота» (м.Вишгород), «Театральні обрії» (м.Біла церква), «Радуга талантів» (республіка Білорусь) та багато інших. За час існування колективу, актори вже не раз радували своїх глядачів чудовими виставами. У репертуарі «Драм Арт» є два авторських новорічних мюзикли «Баба Яга проти Снігуроньки» та «Дружини трьох богатирів. Початок»; чотири театрально-літературні вистави «Закритий показ», «Той самий Єсенін», «ВируЧАЙ», «Очікування. Монолог. Жінки»; вистави по п’єсам Н.Садур «Чудна баба», «Принц, Горошина, Принцеса», «Король та Радник», А.Строганова та «Люди, звірі та банани» А.Соколової. Крім того студія «Драм Арт» має у своєму репертуарі дві документальні п’єси –«Внутрішній Славутич» та «Один день з життя міста…». Показ цих п’єс відбувався у рамках дня міста Славутича, фестивалю «Гогольфест» та фестивалю урбаністики «86». Останній міський конкурс читців-декламаторів «Земле – любове моя» приніс вихованцям студії 17 призових місць.

 

Олександр Васьковський

Фото Лариса Сивка