Понеділок, 1 Червня, 2020 - 04:20
12 Січ 2020

Свято у безпеці: всеукраїнський «Вертеп-фест» на 48 локаціях у Харкові пройшов без правопорушень

 

100 гвардійців 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України разом з поліцейськими забезпечили охорону громадського порядку під час фестивалю вертепів, що проходив 11–12 січня у Харкові.

 

На фестивалі можно було побачити дитячі та дорослі вертепи, етнічні костюми, хорові програми колядок та щедрівок, драматичні вистави колективів художньої самодіяльності та виступи кобзарів.

 

Окрім учасників фестивалю до урочистої вертепної ходи могли приєднатися гості і глядачі, які співали колядки спільно з вертепниками.

 

Завдяки злагодженій роботі Національної поліції та Нацгвардії порушень громадського порядку, зафіксовано не було.

 

«Військовослужбовці 3 оперативної бригади спільно з Національною поліцією були задіяні до охорони громадського порядку від центральної площі міста і до парку ім. Горького з метою забезпечення публічного порядку та безпеки громадян під час проведення масового заходу. Спільними діями безпеку мешканців та гостей міста було забезпечено», – зауважив заступник командира військової частини 3017 з громадської безпеки підполковник Олександр Бутов.

 

«Вертеп-фест» – масштабний всеукраїнський фестиваль, цього року вже вчетверте проходить у Харкові. З усієї України до міста з'їжджаються традиційні та сучасні вертепи, щоб показати різноманітність традицій різних регіонів України. Цього року у фестивалі прийняли участь понад 50 колективів, а це близько 1000 учасників.

 

Анастасія Павленко