Понеділок, 17 Червень, 2019 - 03:49

Поділитися

19 Гру 2018

Святкування Новорічних свят розпочалось із зустрічі зі Святим Миколаєм

Солодощі, цукерки, фрукти, гарний настрій та справжнє свято приніс для гвардійців 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Святий Миколай. Два дні поспіль військовослужбовців у Львові, Тернополі, Рівному та Ужгороді навідували різноманітні гості, які приносили з собою солодкі дарунки та театральні дійства. Не обійшлось і без візиту Миколая, який вночі поклав подарунки під подушки солдатам строкової служби.Напередодні свята до львівських гвардійців завітали брати-семінаристи, які показали веселе театралізоване дійство на тему свята. Капелан бригади розповів солдатам історію святого Миколая і, на його прикладі, запевнив, що стати святим ніколи не пізно.Не оминула вистава та молитва гвардійців Тернополя та Рівного. Усі військовослужбовці знайшли під своїми подушками солодкі дарунки. «Значить гарно себе увесь рік поводили», - зазначили зранку солдати.До Ужгородських гвардійців Миколайчик завітав прямо під час вечері. «Цікаво було спостерігати, як солдати раділи наче діти, - говорить заступник командира батальйону по роботі з особовим складом майор Йосип Бак. – Вони ніби всі вже дорослі, несуть бойову службу, але радіють під час таких святкувань наче діти. Такі маленькі знаки уваги солдати дуже цінують та і особисто моє серце радіє, коли спостерігаю за ними».У Вінниці військовослужбовці військової частини 3008 завітали до учнів Прибузької школи-інтернату, привітали діток зі святом й подарували їм солодкі подарунки. «Ми від усієї нашої військової родини вітаємо вас зі святом, любі дітки. Бачити ваші щасливі очі та посмішки - найцінніша винагорода, яка дає нам сили, можливості та бажання творити добро. Нехай кожен день приносить вам радість і солодощі, як у сьогоднішнє свято», - звернувся тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира військової частини 3008 по роботі з особовим складом майор Іван Пашко. На знак вдячності малюки розповідали військовим новорічні вірші та бажали легкої служби.

В День Святого Миколая не залишились без уваги і діти, батьки яких загинули, безвісті зникли або були поранені під час проведення антитерористичної операції на сході України. Нацгвардійці завжди намагаються допомогти сім’ям загиблих побратимів. Цього разу гвардійці завітали до родин, поспілкувалися з батьками та дружинами загиблих, а діток привітали зі святом подарунками та солодощами.В Луцьку військовослужбовці військової частини 1141 відвідали вихованців Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини «Малютка». До дітлахів гвардійці завітали не з порожніми руками. Привезли підгузки та солодощі.

«Це не перший наш візит до дитячого будинку, але кожен з нас все одно дуже хвилюється. Для дітей такі візити – це надія, адже хоч на мить вони можуть відчути себе в справжньому сімейному колі. Саме це є головною винагородою для нас за пророблену роботу», – зазначив заступник командира військової частини 1141 по роботі з особовим складом, майор Андрій Сало.За матеріалами з військових частин