Субота, 24 Серпень, 2019 - 23:10

Поділитися

06 Лют 2019

Стрілецький батальйон з Рубіжного агітує долучатися до гвардійської родини

Гвардійці військової частини 3035 агітують мешканців Луганщини вступати на контрактну службу.

 

Зелений намет з символікою НГУ у людному місці, інформаційні брошури та люди у військових одностроях – гвардійців-агітаторів знайти не складно. Військовослужбовці розповідають цивільним мешканцям про місію силового сектору в районі проведення Операції об’єднаних сил, а також про можливості кар’єрного зростання та особистого розвитку у Національній гвардії.

 

«Потенційні кандидати мають можливість індивідуально поспілкуватися і зрозуміти, чи готові вони для військової служби. Часто саме особистий контакт дозволяє людині прийняти позитивне рішення. Чимало людей, з якими я свого часу спілкувався просто тут на вулиці, сьогодні служать в Рубіжному, а дехто й у Слов’янську, і навіть Харкові», – поділився своїм досвідом старший лейтенант Андрій Маслов.

 

Людина, яка прагне стати гвардійцем, може також зв’язатися з військовою частиною 3035 через офіційну сторінку у мережі Facebook. Крім того, на сайті Національної гвардії України у розділі «Контакти» вказані номери телефонів регіональних структур НГУ з комплектування.

 

Сергій Молотков

фото з військової частини 3035