Субота, 19 Жовтень, 2019 - 16:14
09 Лип 2019

Срібний призер Чемпіонату Європи з вільної боротьби підписав контракт із Нацгвардією

 

Ідзинський Юрій відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами. Слава талановитого спортсмена по вільній боротьбі іде попереду нього.

 

У свої 20 років він вже майстер спорту Міжнародного класу, шестикратний Чемпіон України, тричі срібний призер Чемпіонату Європи. Наразі Юрій не лише готується представляти Україну на Міжнародних змаганнях в категорії U-23, а й підписує контракт із Національною гвардією України.

 

125-ти кілограмовий спортсмен зі зростом 2 метри і 2 сантиметри одразу привернув увагу у 2 Галицькій бригаді Західного оперативно-територіального об’єднання, адже саме тут він буде проходити військову службу. Строковики одразу почали розпитувати, як краще тренуватись.

 

Юрій переконаний, що встигне тренуватись і служити. Підписати контракт вирішив, бо у всьому хоче наслідувати діда, який також колись служив та був майстром спорту по самбо. Він теж і країну встиг захистити, і спортивні досягнення отримати.

 

«На тренування мене вперше привів дідусь, мені було тоді 10 років. Сказав: «я був самбістом, а ти будеш борцем». Спочатку мені це дуже подобалось, а потім не знав для чого я це роблю. Десь у 12 років у мене почався стрімкий прорив у спорті, і я зрозумів, що я цього не покину ніколи».

 

Юрій говорить, що завжди намагався тренуватись із хлопцями, що старше за нього. Мабуть, саме тому зміг досягнути таких високих результатів. Хоча тренуватись завжди не легко.

 

«Найважче для мене – це боротьба з самим собою. Саме лінь найстрашніший ворог. У всьому, щоб не було, потрібно викладатись на повну. І мені легко ніколи нічого не вдавалось в житті. Але знову ж таки, мене дуже надихає мій дідусь. Йому вже 72 роки, але й досі, змагаючись з ним на руку, я не можу його перемогти».

 

Серед захоплень юного спортсмена не лише повна віддача тренуванням. Він пробував свої сили у стрільбі та в пауерліфтінгу.

 

«Взагалі мене цікавить все на світі, завжди задаю дуже багато питань, якщо чогось не знаю. Колись хотів вивчати японську, але наразі фактично не маю на це часу. Але от час читати знаходжу завжди. Дуже цікавить грецька та японська міфології, історія зброї, вивчав класи броні та як її винаходили. У домашній бібліотеці я частий гість».

 

Спортсмен говорить, що любов до літератури йому прив’язав дідусь.

 

«Дідусь – це людина, яка дійсно мене надихає, він просто ходяча енциклопедія, я з дитинства його слухав з зачаруванням. Він мені подарував бажання не тільки займатись спортом. Він зробив набагато більше. Дідусь вдихнув у мене бажання щодня навчатись і радіти життю на повні груди».

 

Аби досягти своєї цілі Юрій щодня тренується. Інколи має два тренування в день. Хлопець глибоко переконаний, що з легкістю справиться із новим завданням – опанувати професію нацгвардійця.

 

Молодший лейтенант Аліна Новікова