П'ятниця, 26 Квітень, 2019 - 03:02

Поділитися

15 Сер 2018

Срібло та бронза спортсменів Національної гвардії України на чемпіонаті Європи

Перемоги збірної команди України поповнилася ще двома нагородами – сріблом та бронзою на чемпіонату Європи з літніх олімпійських видів спорту, що пройшов в Глазго та Берліні.

Відомий український гімнаст Ігор Радівілов, фахівець спортивного клубу НГУ, здобув срібну нагороду в опорному стрибку Підсумковий результат спортсмена - 14,866 бала, це усього на 0,034 бала менше, ніж у переможця змагань - росіянина Артура Далаллояна.

На змаганнях з легкої атлетики у фінальному забігу на 800 м молодший лейтенант Ольга Ляхова показала третій час - 2.00.79 та виборола бронзову нагороду. Переможницею стала також наша співвітчизниця - Наталія Прищепа з результатом 2.00.38.

У загальнокомандному медальному заліку збірна команда України посіла восьме місце з рахунком 26 медалей (8 золотих, 13 срібних, 5 бронзових), з яких на рахунку спортсменів Національної гвардії України в особистих і командних змаганнях – 13 (3 золотих, 8 срібних, 2 бронзових).