Неділя, 23 Лютого, 2020 - 01:16
12 Травень 2017

Спортивні перемоги гвардійців

Четвертий етап Світової серії із синхронного плавання World Series 2017, який пройшов у канадському Торонто, відзначився повною перемогою українських дівчат. Вони піднімалися на вищу сходинку п’єдесталу пошани у всіх дисциплінах, в яких взяли участь.

П’ять золотих нагород здобутих фахівцем Анною Волошиною та чотири золотих фахівця Єлизавети Яхно свідчать про високу майстерність, артистизм, бездоганне виконання програми. Перемогою в технічному соло завершила свій виступ Анна. Також золото завоювали спортсменки, виступаючи дуетом у технічній програмі, судді оцінили виступ в 91.2005 балів. Останні три вищі нагороди спортсменки здобули у групових змаганнях.

Українська борчиня, представниця Нацгвардії, фахівець Алла Черкасова (вагова категорія до 69 кг) стала володаркою бронзової нагороди чемпіонату Європи з боротьби вільної, що пройшов у місті Новий Сад (Сербія). Попри кілька серйозних травм, Алла проявила шалену волю до перемоги та зуміла піднятися на п’єдестал пошани.

Срібний призер Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро український п’ятиборець капітан Павло Тимощенко став бронзовим призером третього Етапу Кубка світу в угорському Кечкеметі з результатом 1461 очко. Павло до останнього претендував на золоту перемогу, але згодом поступився французу Валентену Праду (1464 очка) та Бенедеку Деметеру (1463 очка) з Угорщини.

Представника Нацгвардії молодшого сержанта Миколу Нижника, який став переможцем чемпіонату України з бігу на 10000 м серед чоловіків, після голосування членів Ради ФЛАУ, журналістів та вболівальників визнано найкращим легкоатлетом квітня в Україні.