Понеділок, 18 Листопад, 2019 - 06:16
20 Лип 2015

Спортсмени Національної гвардії України гідно виступили на ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді

Протягом майже двох тижнів: з 3 по 14 липня 2015 року в м. Кванджу (Корея) проходили змагання ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади, в якій взяли участь понад 12 тисяч спортсменів з 146 країн світу у 21 виді спорту та розіграли 272 комплекти нагород. Медалі здобули спортсмени із 64 країн.

До складу збірної  України  увійшли 137 спортсменів, які виступали в 14 видах спорту. Всього спортсменами України здобуто 31 нагороду (8 золотих, 17 срібних, 6 бронзових), що дозволило Україні посісти 8 загальнокомандне місце.

Гідно представили Національну гвардію України у складі збірних команд нашої держави з різних видів спорту на ХХVІІІ Всесвітній літній Універсіаді 9 атлетів, що склало 6,5 відсотків від загальної кількості спортсменів України.

Представники Національної гвардії України взяли участь у змаганнях з 4 видів спорту, а саме: з дзюдо, спортивної гімнастики, художньої гімнастики та фехтування і вибороли 14 медалей (1 золоту, 5 срібних та 8 бронзових).

Спортсмени Національної гвардії України, які стали переможцями та призерами змагань ХХVІІІ Всесвітньої літньої Універсіади:

фахівець Різатдінова Ганна – спорсмен-інструктор спортивної команди Національної гвардії України, загалом виборола чотири медалі в змаганнях з художньої гімнастики,  здобула золоту медаль в індивідуальних вправах з булавами, дві срібні в індивідуальному багатоборстві та в індивідуальних вправах з м’ячем, бронзову в індивідуальних вправах зі стрічкою;

фахівець Радівілов Ігор – спорсмен-інструктор спортивної команди Національної гвардії України, виборов три медалі в спортивній гімнастиці, здобув дві срібні медалі в індивідуальних вправах на кільцях та опорному стрибку та бронзову медаль у командній першості;

молодший сержант Канівець Дмитро – військовослужбовець військової частини 3003 Західного оперативно-територіального об’єннання Національної гвардії України. виборов дві медалі з дзюдо, здобув  срібну медаль в індивідуальній першості у ваговій категорії 73 кг  та бронзову медаль у командній першості;

солдат Гуляєв Артем – військовослужбовець військової частини 3005 Східного оперативно-територіального об’єннання Національної гвардії України, здобув бронзову медаль з дзюдо у командній першості;

солдат Ілитчук Михайло – військовослужбовець військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єннання Національної гвардії України, здобув бронзову медаль з дзюдо у командній першості;

старший солдат Лучин Дмитро – військовослужбовець військової частини 3066 Північного оперативно-територіального об’єннання Національної гвардії України, здобув бронзову медаль з дзюдо у командній першості;

старший солдат Толкач Денис – військовослужбовець військової частини 3066 Північного оперативно-територіального об’єннання Національної гвардії України, здобув бронзову медаль з дзюдо у командній першості;

старший солдат Рудник Антон - спорсмен-інструктор спортивної команди Національної гвардії України, здобув бронзову медаль з дзюдо у командній першості.