Понеділок, 18 Листопад, 2019 - 16:37
24 Лип 2015

Спортсменки з Національної гвардії здобули золото на чемпіонаті Європи з кульової стрільби

У ході змагань за програмою чемпіонату Європи з кульової та стендової стрільби, які проходять з 18 по 31 липня цього року в словенському місті Маріборі, капітан Камінська Оксана – інструктор зі спорту першої категорії та молодший лейтенант Зеленська Оксана – інструктор зі спорту другої категорії спортивної команди Нацгвардії вибороли звання чемпіонок Європи з кульової стрільби.

Представниці Національної гвардії України разом із Костевич Оленою – олімпійською чемпіонкою 2008 року та бронзовою призеркою в особистій першості даних змагань, змогли у напруженій спортивній боротьбі із сильними суперницями здобути яскраву перемогу в командній першості у стрільбі з малокаліберного пістолету (у вправі МП-5).

Сума командного результату української збірної – 1734 очок, у срібних призерок – збірної команди Російської Федерації – на один бал менше (1733) та у бронзових призерок – збірної команди Болгарії – 1729.