Вівторок, 2 Червня, 2020 - 10:07
04 Жов 2019

Спецпризначенці Національної гвардії посіли призові місця на міжвідомчих змаганнях в Одесі

У період з 27 вересня по 2 жовтня 2019 року на базі військової частини А1495 серед силових структур відбулися змагання на кращий підрозділ спеціального призначення під назвою «Протидія диверсіям та терористичним актам».

 

Разом із окремим загоном спеціального призначення НГУ, у змаганнях взяли участь спецпризначенці КОРД, УДО, ДПСУ, ВСП та військова академія міста Одеси. 

 

Бійці демонстрували вихід у район пошуку з десантуванням з вертольота за допомогою спеціальних канатів та парашутів, пересування по мінним полям, подолання водних та інших перешкод та смуги розвідника. 

 

Учасники продемонстрували навики у  володінні вогнепальною зброєю, проведенні штурму будівлі та здійснили 10-кілометровий марш-кидок у повній екіпіровці. 

 

Все це вимагало шалених зусиль, терпіння та  наполегливості, результатом яких і стало завойоване ІІ загальнокомандне місце спецпризначенцями ОЗСП «ОМЕГА» Південного оперативного управління НГУ. 

 

Слід зазначити, що під час відпрацювання етапу «Тактична медицина» нацгвардійці показали найкращі результати посівши І місце, а під час проходження етапу «Штурм» - продемонстрували високу злагодженість та майстерність і посіли ІІІ місце. 

 

Окремо хочеться відзначити перемогу в особистому заліку снайпера спецпідрозділу «Омега», який став найкращим серед усіх спецпризначенців на етапі практичної стрільби зі снайперської гвинтівки. 

 

Щиро вітаємо з перемогою наших гвардійців!

 

 

ГІК Південного ОТО