Понеділок, 6 Липня, 2020 - 20:20
16 Травень 2015

Солдати-строковики поповнили лави Національної академії

 

          Сьогодні в Національній академії Національної гвардії солдати строкової служби урочисто присягнули на вірність українському народові. 52 молодики із Львівської та Сумської областей проходитимуть службу у батальйоні забезпечення навчального процесу.

         

«Вам випала змога стати на захист рідної країни у вкрай можливий момент для всього українського народу. Від кожного солдата залежить наше майбутнє, а служба у Національній гвардії може бути вашим квитком у подальше доросле життя. Я бажаю вам ратної служби, мирного неба, здоров’я та наснаги», - привітав усіх присутніх начальник Національної академії Національної гвардії України  генерал-майор Володимир Пеньков.

       

   Привітати новоспечених гвардійців приїхали їх батьки, родичі, близькі та друзі. Поки що вони із великим здивуванням та захопленням спостерігають за перебігом військового ритуалу – прийняттям присяги. Державний гімн, покладання квітів до стели загиблих героїв, постріли з козацької гармати та привітання командирів – все це невід’ємна частина сьогоднішнього свята.

       

Курсанти представили присутнім показовий виступ з карабінами, а курсантки із шаблями у супроводі військового оркестру.

 

Вокальний гурт навчального закладу «П’ять стихій» та солітка оркестру Ольга Полежака привітали молоде поповнення, виконавши декілька вокальних композицій.

         

Після урочистого заходу гості навчального закладу ознайомились з умовами проходження служби – оглянули приміщення Академії та переглянули презентаційний фільм.

         

Складанню присяги новоспеченими гвардійцями передував курс молодого бійця. Солдатів навчили первинним військовим знанням – стройова підготовка, правила поводження зі зброєю, порядок виконання наказів, чітке виконання розпорядку дня.

         

 

Василь Омельченко,

фото Олексій Лебедь