Неділя, 23 Лютого, 2020 - 13:17
30 Лис 2019

Снайпери Нацгвардії отримали сертифікати курсу з підготовки UAR-10

 

29 листопада у Навчальному центрі підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру НГУ, що дислокується на Київщині, заступник командувача Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Лебідь вручив спецпризначенцям сертифікати про проходження спеціального курсу з підготовки снайперів UAR-10.

 

«Снайпери – це еліта підрозділів спеціального призначення. Від вашої підготовки залежить життя побратимів та успіх виконання ними службово-бойових завдань», - зазначив генерал-лейтенант Юрій Лебідь під час урочистої церемонії.

 

До того ж, уперше у снайперській підготовці взяли участь військовослужбовці-жінки. Спецпризначенки нічим не поступались своїм колегам чоловікам та успішно засвоїли базовий курс.

 

«На службі у Нацгвардії я вже четвертий рік, а у підрозділі спецпризначення декілька місяців. Важко, але буду», – каже снайперка. «Я дуже задоволена, що пройшла базову підготовку і буду працювати над удосконаленням отриманих навичок», – додала жінка.

 

Програма спеціального курсу акцентована на освоєння напівавтоматичної снайперської гвинтівки українського виробництва UAR-10 та саме практичним вправам стрільб з неї по спеціальним мішеням.

 

У підсумку гвардійці-спецпризначенці склали заліки з вогневої, тактичної та топографічної підготовки та виконали вправи стрільб із рішенням снайперського стрілецького завдання.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ