Середа, 8 Липня, 2020 - 16:28
16 Травень 2015

Служити Батьківщині – почесний обов'язок кожного

 

 

45-й Римнікський орденів Кутузова, Богдана Хмельницького, Червоної Зірки полк Національної гвардії України прийняв до своїх лав молоде поповнення. 61 військовослужбовець строкової служби склали Військову присягу на вірність народу України.

 

Урочисто захід розпочався з виносу бойового прапору військової частини.

 

Після церемонії складання Військової присяги молодогвардійців привітав т.в.о. командира військової частини полковник Руслан Босий: «Шановні солдати, батьки, гості та ветерани сьогодні в частині особливий день, професія воїна, захисника завжди була почесна на нашій землі. Специфіка завдань нашої військової частини полягає в повсякденному виконанні завдань служби з охорони громадського порядку, високе почуття відповідальності, чесність допоможуть вам сумлінно виконати всі покладені на вас завдання. Вірю, що кожен з вас стане справжнім захисником нашої Вітчизни».

 

Також до привітань долучились ветеран військової частини, учасник ліквідації аварії на Чорнобильський АЄС Ігор Вовк, батько молодого солдата Володимир Брус та солдат Олександр Ступінь.

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих за незалежність та цілісність нашої держави під час проведення АТО на сході країни.

 

Отець Михайло побажав майбутнім воїнам наполегливості та витримки та благословив молодих воїнів на ратну службу.

 

Наприкінці заходу командування військової частини поспілкувалось з батьками молодих солдат.

 

майор Олег Тіхов,

фото автора