Понеділок, 17 Червень, 2019 - 04:25

Поділитися

08 Січ 2019

Що кажуть про початок навчального періоду у гвардії у 2019-му

 

З 8 січня у Національній гвардії України розпочався навчальний період. Зокрема, у Східному, Західному, Центральному ОТО, військовій частині 3022 та 3045 з охорони ВП "Рівненська АЕС"  та Міжнародному центрі НГУ, що в с.Старе, розпочали навчання одразу після  Різдвяних святкувань.

 

Таким чином, військовослужбовцям нагадали про міри безпеки на службі, відкрили стрільбища в частинах для нового навчального модуля у 2019-му та провели лекції з військовими психологами.

 

Начальник Центрального територіального управління генерал-лейтенант Олександр Набок привітав особовий склад і побажав наснаги у навчанні та підкреслив: «Саме навченість військовослужбовців Національної гвардії України є запорукою успішного виконання службово-бойових завдань та гарантією безпеки громадян України!»

 

Начальник Міжнародного центру полковник Геннадій Пузанов зазначив: «У 2019 році нас очікують важливі завдання, що вимагатимуть від кожного військовослужбовця центру високого професіоналізму, глибоких знань та практичних навичок, постійного удосконалення рівня своєї фахової підготовки. Бажаю всьому особовому складу успіхів та натхнення у напруженій праці та навчанні, відмінних результатів в бойовій, гуманітарній та спеціальній підготовці». 

 

Цього разу до занять на навчальних місцях у гвардійських частинах залучались строковики осіннього призову 2018 року та військовослужбовці за контрактом, які прийшли на службу у другій половині минулого року.«Нехай Господь Бог благословляє вас і допомагає у здобуванні знань для того, щоб ви могли гідно нести службу на користь нашої держави та українського народу. Бажаю вам сумлінно виконувати ваші обов’язки як в службі, так і в навчанні», – побажав військовий капелан 3 бригади оперативного призначення отець Михайло.

 

У перший навчальний день для усіх нацгвардійців провели комплексні заняття з мір безпеки під час несення служби з охорони громадського порядку та виконання бойових завдань в зоні проведення операції об’єднаних сил, роз’яснено як безпечно експлуатувати військову техніку, використовувати зброю, поводитись з вибуховими, токсичними речовинами та електричними приладами.

 

«Головна ціль сьогоднішніх занять – виконання елементарних заходів безпеки. Це гарант особистого здоров’я солдата і успішного виконання завдань», – підкреслюють керівники занять Центрального ОТО.

 

Наостанок військовослужбовцям НГУ нагадали правила першої медичної допомоги та методи психологічної саморегуляції психоемоційного стану в екстремальних, бойових умовах.

 

 

За матеріалами з військових частин НГУ