Вівторок, 2 Червня, 2020 - 11:18
11 Лип 2018

Sea Breeze 2018 - могутня сила об’єднаних військ

Вже котрий рік в Україні проходять україно-американські навчання Sea Breeze - 2018 (Сі Бриз). Цього року у навчаннях беруть участь Збройні сили України, США, Грузії, Молдови та Національна гвардія України. Гвардію представлятимуть військовослужбовці військової частини 3039 міста Миколаєва, для яких ці навчання стануть невід’ємним досвідом бойової та спеціальної підготовки.

 

Особливість "Сі Бриз - 2018" полягає в тому, що силами морського, повітряного і наземного компонентів будуть керувати на морі - з борту штабного корабля ВМС США «Mount Whitney». Раніше керівництво всіма операціями та навчаннями проходило на суші. Такий досвід є неоціненним для України, адже це хороша можливість удосконалити сумісність українських знань та вмінь з підрозділами партнерів.

 

Інструктори та кваліфіковані офіцери військової частини 3039 поділились досвідом та практичними навичками по штурму та зачистці будівлі з іноземними колегами. Для кожного воїна – це іспит, де кожен військовослужбовець вдосконалює на практиці вміння та теоретичні знання.

 

Віктор Безверхній,

фото  Дмитра Горбачика