Неділя, 21 Жовтень, 2018 - 19:52

Поділитися

07 Гру 2017

«Саме ваша підтримка допомагає долати захисникам усі труднощі», - начальник відділу інформаційної підтримки

6 грудня з нагоди святкування 26-ї річниці створення Збройних Сил України відбулись військово-патріотичні ігри у гімназії №318 «Міленіум». Приєднались до заходу офіцери відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України.

 

Очолювали учнівські команди під час змагань військовослужбовці Збройних Сил України. Зокрема, учасники з запалом змагатись у неповному розбиранні автомата Калашникова, одяганні протигазу, а також виконанню стройових прийомів та руху без зброї.

 

Виконуючи вправи учні відчували підтримку адже за ними спостерігали справжні професіонали, офіцери в свою чергу намагалися підказати чи навіть допомогти учасникам. Завершальним етапом гри була спортивна естафета, за результатами якої всі команди показали хороші результати та неабиякі уміння, виконуючи військові нормативи.

 

В актовій залі гімназії після святкового концерту, який влаштували школярі для військовослужбовців Збройних Сил України, офіцери групи цивільно-військового співробітництва НГУ передали відеоподяку від військовослужбовців, які наразі знаходяться на сході України за подарунки та гуманітарну допомогу.

 

 «Дуже приємно відзначити той факт, що про бійців, які проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції, пам’ятають учні навчальних закладів. Саме ваша підтримка допомагає долати захисникам усі труднощі та підсилює їх морально-психологічний стан», - підкреслив начальник відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру НГУ полковнику Віктор Голумбівський.  

 

Нагадаємо, що на передодні педагогічний колектив та учні гімназії зібрали гуманітарну допомогу, яку офіцери групи цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України передали найменш захищеним верствам населення Луганської та Донецької областей та військовослужбовцям, що виконують службово-бойові завдання у зоні проведення АТО.

 

Начальник групи ЦВС старший лейтенант Михайло Сахно