Середа, 1 Березень, 2017 - 21:59

Поділитися

11 Січ 2017

Роз'яснення щодо того, чому наразі Нацгвардія не веде переговорів про звільнення затриманої в Донецьку медсестри

 

У деяких ЗМІ з’явилась інформація про те, що Нацгвардія не веде переговорів про звільнення затриманої в Донецьку медсестри. Проте, це не повна інформація і вона не дає відповіді на запитання чому саме так.

 

Повідомляємо, що питаннями звільнення та обміну заручниками займається Об’єднаний центр з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення антитерористичної операції, що створений при СБУ.

 

Центр веде облік військовослужбовців та цивільних осіб, які були захоплені терористами або зникли безвісти, координує їхній пошук, веде переговори та забезпечує звільнення.

 

Інформація про захоплену медичну сестру військової частини Нацгвардії передана. Відповідна робота буде проводитись скоординовано.

 

Проведення переговорів зі звільнення незаконно позбавлених волі осіб та заручників, якщо це не визначено відповідним розпорядженням чи нормативним актом, не входить до компетенції командування військової частини. Проте, представники НГУ надають необхідну допомогу та інформацію, що може сприяти у даній ситуації.

 

Просимо представників ЗМІ не спекулювати на цій темі.

 

Прес-служба НГУ