Вівторок, 26 Травня, 2020 - 10:18
15 Травень 2019

Розпочався Чемпіонат НГУ з прикладної і практичної стрільби з бойової зброї

15 травня на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ, розпочався другий чемпіонат Національної гвардії України з прикладної та практичної стрільби з бойової зброї серед команд, які вже пройшли попередній відбір у підрозділах. У змаганнях беруть участь майже півтори сотні гвардійців у складі 17 команд з різних військових частин. Протягом двох днів вони змагатимуться за почесне звання найвлучніших чемпіонів НГУ. 

 

Церемонію відкриття провів генерал-майор Олег Гарчу. Також на урочистостях були присутні президент всеукраїнської спортивної федерації практичної стрільби Олег Петров, директор фірми «Бойко» Олександр Бойко, виконуючий обов’язки президента фірми «Атака» Кирил Хохленков, інструктор з виживання, виробник спорядження Сергій Вишневський. 

 

«Військовослужбовці, які покажуть найвищий рівень стрілецької майстерності та спеціальних навичок під час чемпіонату, стануть членами збірної НГУ з прикладної і практичної стрільби з бойової зброї. І вже у червні поточного року ця команда представлятиме гвардію на чергових змаганнях», - запевнив головний суддя чемпіонату начальник відділу фізичної підготовки і спорту ГУ НГУ полковник Сергій Лещеня.

 

За умовами змагань військові виконуватимуть шість вправ: чотири з прикладної стрільби з автомата та пістолета та дві з практичної – спеціальні вправи з пістолета та автомата. До речі, цього року в складі кожної команди є й жінки.

 

«Насправді змагатися на рівні з чоловіками не складно, а навпаки дуже цікаво. Ось наприклад колеги із нашої команди завжди підкажуть мені, дадуть пораду, підтримають, за що я їм і вдячна», - розповіла начальник вузла зв’язку Павлоградського полку охорони важливих державних об’єктів лейтенант Дарія Турчинова.

 

Нагадаємо, що урочисте закриття чемпіонату відбудеться 16 травня о 17:00 на території Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів НГУ, що у селищі Старе Київської області.

 

Олена Онищенко

Фото Марини Касьян, Романа Іванюка