Неділя, 21 Жовтень, 2018 - 19:44

Поділитися

12 Січ 2018

Розпочалося стажування курсантів Національної гвардії України

У військових частина Південного, Західного, Східного, Центрального і Північного ОТО зустріли курсантів-нацгвардійців для проходження військового стажування.

 

Невід'ємною складовою частиною практичної підготовки курсантів є стажування у військових частинах НГУ, що здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, отриманих на певному етапі навчання відповідно до спеціальності, набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь, тим паче, якщо людина свідомо вирішила присвятити своє життя справі захисту своєї Батьківщини.

 

Курсанти Національної академії будуть проходити стажування на посадах, згідно з їхнім фахом: командири взводів, заступники командирів рот по роботі з особовим складом та начальники служб. Вони не лише відпрацюють теоретичні знання, а й практичну складову роботи з особовим складом та будуть залучатися до несення служби.

 

Майбутні офіцери під час екскурсії до кімнат бойової слави частин дізналися історію створення та славетний службово-бойовий шлях кожного підрозділу, поспілкувалися з командуванням частин та зі своїми безпосередніми керівниками стажування. Головним акцентом під час стажування для сьогоднішніх курсантів є бойовий досвід частин.

 

«Ми переконані, що спираючись на злагоджений колектив, що працює в стінах нашої частини, ми і надалі будемо вносити вагомий внесок у розвиток нашої Батьківщини, готуючи справжніх професіоналів своєї справи», - підкреслив заступник командира військової частини 3012 підполковник Віталій Денис.

 

Під час стажування на первинних посадах вихованці академії матимуть змогу спробувати використати свої знання та навички, виконуючи завдання з бойового вишколу підрозділів, експлуатації та обслуговування штатної техніки, здійснення заходів індивідуальної роботи з особовим складом тощо.

 

«Щоб бути професіоналом своєї справи потрібно докладати чимало зусиль. Знання треба підтверджувати практикою. Я докладу усіх зусиль, сумлінно буду виконувати покладені на мене завдання та сподіваюсь, що після випуску з гордістю та честю служитиму Україні», - зазначила курсант Анастасія Бєлєнькова.

 

«Я впевнений, що за ці 4 тижні стажування ми здобудемо практичні навички. Майже всі мої товариші потрапили до 9 полку оперативного призначення на стажування за власним бажанням і після випуску мріють пов’язати свою військову долю саме з цією частиною», - ділиться враженнями курсант Богдан Кушнір.

 

До військової частини 3039 також прибули курсанти Національної Академії Національної гвардії України для проведення військового стажування.

 

Майбутні офіцери перейшли від теоретичних занять до застосування своїх знань і вмінь на практиці, на базі 19 полку охорони громадського порядку міста Миколаєва.

  

Протягом місяця курсанти застосують свої навички за фахом під час проведення практичних занять, будуть виконувати службово-бойові завдання частини з охорони громадського порядку, з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних.

 

Так, насиченою програма стажування є у курсанта командно-штабного факультету Владислава Кушнірука, який з молодими гвардійцями провів практичне заняття «Виконання нормативів приготування до стрільби».

 

 

«Я швидко знайшов спільну мову із солдатами, що допоможе вдалому проходженню стажування. Мені подобається покращувати свої вміння та навички, які я здобув протягом навчання у Академії, на практиці, адже саме це є запорукою реалізувати себе справжнім офіцером у майбутньому», - поділився своїми думками курсант Владислав Кушнірук.

 

Командир військової частини 3021 зазначив: «Сьогоднішні курсанти – це майбутні офіцери, з якими нам завтра стояти пліч-о-пліч на сторожі закону та безпеки нашої країни, тому питання якісної організації стажування та передачі практичного досвіду майбутнім командирам є актуальним та важливим для кожного військовослужбовця полку».

 

За матеріалами військових частин