Середа, 22 Травень, 2019 - 21:56

Поділитися

16 Травень 2019

Розпочалася всесвітня акція «Дякуємо захисникам» за участю гвардійців

Національна гвардія України підтримала ініціативу Національної Ради жінок України і Всеукраїнської Ліги Українських жінок та спільно з громадською організацією «Платформа захисту» розпочала щорічну всесвітню акцію «Дякуємо захисникам».

 

Мета акції — формувати у дітей культуру вдячності та поваги до воїнів, що захищають Україну. Одна із головних частин акції — спілкування та практичне заняття дітей із військовими на тему самооборони та безпеки поведінки в небезпечних ситуаціях.  

 

15 травня офіцери цивільно-військового співробітництва та інструктори Національної гвардії України у партнерстві з Громадською організацією «Всеукраїнська Ліга Українських Жінок» та Президентом поліцейського центру Бойових мистецтв «Закон і порядок» полковником Борисом Шаповаловим провели перший захід у межіх акції «Дякуємо захисникам» в Ліцеї міжнародних відносин №51 у Києві.  Під час тренінгу дітей навчали безпечному повідженню у разі знаходження предметів, які можуть нести небезпеку для них та навколишніх. Інструктор-експерт з екстремальної медицини нацгвардієць Олександр Корнійчук розповів про особливості надання домедичної допомоги після нещасних випадків, а Борис Шаповалов – про психологічну готовність до небезпечних ситуацій.

 

Прес-служба НГУ