Четвер, 19 Квітень, 2018 - 20:18

Поділитися

11 Січ 2017

Різдвяний відпочинок одеських учасників АТО

Завдяки допомозі волонтера з позивним «Квітка», семеро військовослужбовців військової частини 3003 після повернення з зони проведення антитерористичної операції на сході України були направлені для проходження реабілітації до СМТ Верховина Івано-Франківської області. Нацгвардійці змогли насолодитися тутешніми краєвидами, побачити культуру українців які проживали раніше на цій території та вдихнути ковток свіжого закарпатського повітря.

 

З ними також було проведені різноманітні екскурсії, а саме: поїздка та підняття на гору Драгобратяка знаходиться в Закарпатській області, помилуватися красою водопаду Гук.

 

Але, як і в різноманітних поїздках до гірської місцевості взимку не обійшлось без сильних снігопадів та штовхання транспортного засобу який вгруз у сніг. Місцеві жителі кажуть, що це така традиція,коли перед Різдвом два чортеня снігом зупиняють для колядування будь-який автомобіль або будь-якого пішохода куди б той не йшов або їхав.

 

Військовослужбовці відвідали будинок на околиці села Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області в якому проживав режисер кінострічки тіні забутих предків Сергій Параджанов. Гвардійцями також був здійснений виїзд до гірськолижного курорту Буковель для спусків з гір на лижах.

 

По закінченні відпочинку в СМТ Верховина військовослужбовці поїхали до с. Буркут Закарпатської області, щоб набрати живої води з русла мінеральних вод та привезти її до побратимів в Одесу. Сповнені вражень та відновивши сили нацгвардійці повернулись до військової частини і готові до виконання поставлених завдань за призначення.

 

ВІК Південного ОТО