П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 08:09
31 Жов 2019

Рівні можливості жінок та чоловіків – це інтеграція системи МВС до світових стандартів

З питаннями інтеграції гендерного підходу в системі МВС ознайомила військовослужбовців Західного ОТО радниця Міністра МВС з питань ґендерної політики Вікторія Арнаутова.

 

Питання гендерних проблем та перспектив в Національній Гвардії вирішується декілька років, і вже досягли певних результатів. Програма гендерної інтеграції, яка передбачає впровадження принципу рівності прав та можливостей жінок і чоловіків, що проходять військову службу за контрактом та працюють на цивільних посадах поступово втілюється в життя.

 

В ході зустрічі з гвардійцями Вікторія Арнаутова ознайомила присутніх із здобутками гендерної інтеграції в системі МВС, а також розповіла про усталені міфи, які помилково існують в суспільстві, щодо гендерних питань.

 

«Інтеграція жінок в сектор безпеки - є своєрідним показником розвинутого та демократичного суспільства. Сьогодні до лав Національної гвардії йдуть багато жінок, і наше першочергове завдання максимально забезпечити їм умови служби та праці», - зауважила під час бесіди Вікторія Арнаутова.

 

Роз’яснюючи пріоритетні питання гендерного впровадження присутні обговорили причини дискримінації чоловіків та жінок у військових частинах та ґендерні проблеми професійних відносин. Особливо це стосувалось професійного та кар’єрного зростання чоловіків та жінок під час військової служби.

 

У військових частинах Західного ОТО проходять військову службу та працюють понад 600 жінок, і ця цифра постійно зростає. Жінки військовослужбовці залучаються майже у всіх напрямках службово-бойової діяльності: конвоювання, охорона громадського порядку, медичне забезпечення, зв'язок тощо.

 

Питання покращення умов роботи та проходження служби для жінок, у військових частинах Західного ОТО не нове. Всі нагальні питання враховуються керівництвом, для подальшого впровадження та надання комфортних умов праці та служби для всіх категорій військовослужбовців.

 

По закінченню заходу гвардійці мали можливість поспілкуватись та обговорити деякі питання з радником міністра МВС Вікторією Арнаутовою.

 

Олег Тіхов