Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:49

Поділитися

21 Травень 2019

Результати спортсменів гвардії на чемпіонаті Європи та Кубку світу-2019

Нацгвардійці здобули срібну та бронзову медалі у чемпіонаті Європи з боротьби самбо та перемогу у змаганнях за програмою Кубку світу-2019 з велосипедного спорту (маунтенбайк).

В іспанському Хіхоні завершився чемпіонат Європи зі спортивного і бойового самбо, в якому прийняли участь 250 спортсменів із 29 країн. Українські спортсмени взяли 20 нагород: 4 золотих, 6 стрібних та 10 бронзових, що загалом дало змогу посісти другу сходинку загальнокомандного медального заліку за підсумками змагань з двох розділів самбо: спортивного та бойового.

Національну гвардію України представляли спортсмени спортивного клубу НГУ сержант Вадим Бурчак, який у ваговій категорії до 74 кг завоював срібло. Володарем бронзової медалі став старший сержант Артур Саркісян у ваговій категорії  до 74 кг.

Натомість велогонщиця Яна Беломоіна, спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України, продемонструвавши фантастичну силу волі, виборола «бронзу» в дисципліні крос-кантрі на етапі Кубка світу в німецькому Альбштадті.

Перше коло Яна завершила 39-ю, але зуміла відіграти більше двох десятків позицій і дісталася п’єдесталу з результатом 1 хвилина 27,34 секунди, поступившись лише американці Кейт Кортні.

«Я просто вірила в себе», – розкрила таємницю дивовижного камбеку після бронзового фінішу Яна Беломоїна.