Понеділок, 17 Червень, 2019 - 03:49

Поділитися

04 Гру 2018

Результати гвардійців Національної збірної на Чемпіонаті світу 2018

Бійці Бригади швидкого реагування НГУ та курсанти Академії НГУ, які представляли Національну збірну, отримали золоту, срібну та бронзову медалі за версією Б-1 та Б-2 на  Чемпіонаті світу у Харкові.

У змаганнях Чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств, що проходили з 30 листопада по 2 грудня, взяли участь найкращі спортсмени 16 країн світу.

Боротися за українську збірну вибороли право троє військовослужбовців НГУ: Мартиненко Денис, Головінов Олександр та Журавльов В'ячеслав. Тренер спортсменів Пристінський Олександр, який готував та підтримував їх у час підготовки до міжнародних змагань, запевнив, що вони продемонстрували високий рівень практичної стрільби з пневматичної зброї та всестильового бою. Четверо курсантів Академії Нацгвардії здобули призові місця на Чемпіонаті світу з багатоборства. Їхнім  тренером став старший викладач кафедри фізичної підготовки майор Руслан Любчич.

«Ми повинні постійно перебувати в стані бойової готовності. Навіть у нашому сучасному світі рукопашний бій є важливою складовою підготовки військовослужбовця. Під час змагань покращуються наші спортивні результати, а з кожною перемогою – з’являється нова можливість для розвитку професійної діяльності», – розповідає курсант Євген Пузан.

Чемпіоном світу за версією Б-1 у ваговій категорії до 80 кг та бронзовим призером за версією Б-2  став Мартиненко Денис. Срібним призером за версією Б-2 у ваговій категорії до 65 кг - Головінов Олександр. В'ячеславу Журавльову не вистачило декілька балів, аби стати призером Чемпіонату світу - він змагався у ваговій категорії до 70 кг з найбільшою кількістю противників за версією Б-2. Курсант гуманітарного факультету Вікторія Піскунова стала чемпіонкою світу в категорії до 65 кг по версії Б-2. Срібні призи отримали курсанти командно-штабного факультету Євген Пузан та Євген Івлев. На четвертій сходинці опинився курсант командно-штабного факультету Олександр Носатов.

Нагадаємо, раніше, у квітні 2018 року, на Чемпіонаті України, що відбувався в Харкові, гвардійці вибороли право представляти Національну збірну.