Субота, 11 Липня, 2020 - 16:59
18 Жов 2019

Рекрутинговий відділ закликає приєднатись до Національної гвардії України

Протягом тижня відділ комплектування спільно з територіальними управліннями інформували по регіонам населення щодо переваг проходження військової служби у Національній гвардії України.

 

Фахівці відділу комплектування розповідали молоді та їх батькам про переваги в проходженні контрактної військової служби не тільки для хлопців, а також і для дівчат віком від 18 років, а на навчання у Національній академії Національної гвардії України з 17 років замість строкової військової служби, яка розпочалась з жовтня місяця для чоловіків віком від 20 до 27 років, що являється обов’язком кожного громадянина України.

 

Під час презентацій в навчальних закладах, викладач Ржищівського професійного ліцею Олександр Софійчук зазначив, - «Дана інформація дуже корисна для навчаємих щодо подальшого свідомого вибору в отримані військових навиків і для тих, хто має пов’язати своє майбутнє з військовою службою».

 

З 10 по 16 жовтня 2019 року було проведено 54 інформаційно-іміджевих заходів. До відділу комплектування звернулось 40 громадян, направлено до військових частин 30 кандидатів та зараховано 28 військовослужбовців.

 

Відділ комплектування ІВЦ НГУ