П'ятниця, 26 Квітень, 2019 - 03:14

Поділитися

30 Жов 2018

Радник від жандармерії Румунії завершив роботу в Національній гвардії

 

Сьогодні в Головному управління Національної гвардії України пройшла робоча зустріч командувача НГУ зі стратегічним радником від жандармерії Румунії полковником Раулем Васілаке, який наразі завершує свою роботу в Україні.

 

Генерал-полковник Юрій Аллеров, підбиваючи підсумки  роботи за цей період, зазначив:

 

- Спільними зусиллями ми досягли інтенсивного рівня співпраці, зокрема щодо вдосконалення правоохоронної складової діяльності Національної гвардії, яка сьогодні для нас є досить актуальною та важливою. Хочу подякувати уряду Румунії, румунській жандармерії та Вам особисто за підтримку України та Національної гвардії на шляху її розвитку. Сподіваюся, що основна наша співпраця ще попереду як у двосторонньому форматі, так і в рамках роботи в FIEP.

 

 

Своєю чергою полковник Васілаке підкреслив, що особовий склад Національної гвардії має великий досвід виконання завдань правоохоронного напрямку. Це є запорукою безпеки громадян під час проведення масових заходів, так і вагомим внеском у забезпечення правопорядку у державі. У той же час, потребують змін деякі нормативно-правові акти для того, аби відповідати вимогам сьогодення, враховувати досвід та рекомендації європейських країн і, чи не найголовніше, заповнити наявні прогалини в законодавчому полі.

 

 

Завдяки навчальним візитам до Румунії та практичній підготовці, яку пройшли представники НГУ в рамках спільних проектів з жандармерією Румунії, а також рекомендаціям, наданим полковником Васілаке під час роботи в якості Стратегічного радника, розроблено кваліфікаційні вимоги правоохоронного спрямування для сержантського складу, методичні рекомендації щодо тактики дій під час виконання завдань із забезпечення громадської безпеки, програму курсу професійного втручання для підготовки особового складу. Також було створено позаштатні групи діалогу (на зразок поліції діалогу).

 

У той же час, продовжується робота щодо вдосконалення діяльності окремої гірсько-патрульної роти Нацгвардії та розвитку мовної підготовки для особового складу.

 

- Щиро вдячний за Вашу принциповість та відвертість у роботі, а також за ті професійні рекомендації, які Ви надавали представникам НГУ під час роботи в Україні, - сказав командувач на завершення зустрічі, вручаючи почесну відзнаку полковнику Раулю Васілаке.

 

 

Руслан Музичук,

Прес-служба НГУ