П'ятниця, 3 Квітня, 2020 - 08:09
17 Вер 2019

Радниця міністра МВС з гендерної політики Вікторія Арнаутова провела зустріч в Центральному ОТО з питань гендерної рівності

 

Радниця Міністра внутрішніх справ з гендерної політики Вікторія Арнаутова провела у Центральному територіальному управлінні Національної гвардії України інформаційно-просвітницьку зустріч про інтеграцію гендерного підходу в системі Міністерства внутрішніх справ та досягнення НГУ в даному напрямку.

 

Як відомо, Національна гвардія знаходиться в авангарді запровадження гендерної політики в секторі безпеки і оборони. Офіцерам управління знайомі питання гендерної інтеграції, тому захід вийшов інтерактивним і обопільно зацікавленим.

 

Окрім стандартних статистичних питань про переваги гендерної рівності для службової структури та напрямків інтеграції, Вікторія Арнаутова в оригінальній манері, та в досить креативний спосіб розвінчувала притаманні державним службовцям гендерні стереотипи і нав’язані кліше, що заважають військовим керівникам буди достатньо ефективними у повсякденній діяльності.

 

Також офіцери Центрального ОТО обговорили актуальні питання необхідності впровадження гендерної рівності та розглянули виклики сучасності, які стоять перед цим завданням.

 

Сергій Шенклян