Вівторок, 21 Травень, 2019 - 11:48

Поділитися

08 Вер 2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України!

Шановні гвардійці, спортсмени, тренери, працівники фізичної культури і спорту Національної гвардії України, шанувальники спорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України!

 

Це свято уособлює в собі прагнення людини до самовдосконалення та досягнення максимальних фізичних можливостей. Популяризація та розвиток спорту формує сили духу, наполегливість і витривалість, залучає до своїх лав прибічників здорового способу життя, наслідує славні традиції українського народу.

 

Фізична культура і спорт є невід’ємною складовою діяльності Національної гвардії України та важливим фактором гартування фізичного та духовного потенціалу особового складу як основної запоруки успішного виконання службово-бойових завдань. Спортсмени Національної гвардії України являються призерами світових та міжнародних спортивних змагань, в арсеналі їх здобутків багато нагород вищого ґатунку. Ми пишаємось їх спортивними досягненнями. У цей святковий День зичу нашим спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях. Нехай їх приклад буде взірцем для кожного гвардійця. Бажаю всім міцного здоров’я, нових спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів в ім’я процвітання України!

 

З повагою командувач Національної гвардії України

генерал-полковник       

Ю. В. Аллеров