Четвер, 19 Квітень, 2018 - 20:28

Поділитися

14 Лис 2017

Приєднуйся до гуманітарної акції гвардійців! Подаруйте дітям трохи щастя до Дня святого Миколая!

 

В рамках цивільно-військового співробітництва військовослужбовці Національної гвардії України беруть активну участь у проведенні гуманітарних акцій з підтримки жителів постраждалих в ході бойових дій районів  Луганської та Донецької областей.

 

Протягом 2016—2017 років воїни-гвардійці неодноразово здійснювали доставку до зони проведення АТО та передачу населенню гуманітарних вантажів, переданих представниками Національних Збройних Сил Латвійської республіки, українськими та іноземними волонтерськими організаціями.

 

До Дня Святого Миколая в Національній гвардії України започатковано нову акцію по збору гуманітарної допомоги та подарунків для мешканців Донеччини та Луганщини.

 

Кожен охочий допомогти військовослужбовець або фахівець НГУ може приєднатись до марафону милосердя та зробити свій персональний доброчинний внесок на допомогу постраждалим жителям прифронтових населених пунктів. Для цього - звертайтеся до представників по роботі з особовим складом у вашому підрозділі. 

 

У пріоритеті – дитячі подарунки: солодощі, м’які іграшки, розвиваючі ігри, канцелярські товари (фарби, фломастери, олівці, альбоми для малювання, ручки, клей, лінійки, зошити, обгортки для книжок та зошитів), розвиваючі книги для дітей українською мовою, дорослий та дитячий одяг та взуття (у тому числі тих, що були у вживанні, але підготовлені для передачі належним чином), засоби гігієни (памперси, вологі серветки, засоби жіночої гігієни), шкільне приладдя (ранці, пенали тощо), спортивний інвентар.

 

Не менш важливими в умовах наближення зими стають обігрівачі, ковдри, теплі речі.

 

Пам’ятайте, що тисячі незначних на перший погляд внесків в сумі стають потужним чинником у справі захисту територіальної цілісності та незалежності України, зміцнення довіри та єднання жителів нашої неподільної Батьківщини.

 

Приєднуйся до акції милосердя! Зроби свій крок до єднання держави!

 

Управління по роботі з особовим складом ГУ НГУ