Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:38

Поділитися

15 Кві 2017

Привітання командувача НГУ з Великодніми святами

Сердечно вітаю зі світлими Великодніми святами військовослужбовців, працівників та ветеранів Національної гвардії України!

 

Для Християн України Великдень є символом перемоги Сина Божого над злом і темрявою, звільнення від рабства і страху, надії на вічне життя і єднання в Христовій любові.

 

Щиро бажаю, щоб Свято Воскресіння Христового подарувало радість і надію, упевненість у завтрашньому дні кожному українцю, принесло мир, злагоду і процвітання на благословенну українську землю.

 

Хай віра в Воскресіння Господнє наповнить ваші серця світлом любові до Бога і ближніх, милосердям, добром та радістю, стане запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань.

 

Бажаю Вам, щоб Божа милість, взаємна повага та порозуміння допомогли подолати всі перешкоди на тернистій дорозі до щастя, добробуту й гармонії, щира любов до нашого краю і до ближніх об’єднувала нас у невпинному поступі до вершин духовності та надихала на добрі справи, а злагода запанувала у кожному куточку багатонаціональної України.

 

Зичу віри, здоров’я та добробуту вам і вашим сім’ям.

 

Христос воскрес!