Четвер, 22 Серпень, 2019 - 12:24

Поділитися

18 Сер 2017

Пройшли перші бойові стрільби курсантів у навчальному центрі на Харківщині

Підготовка курсантів на навчальних зборах приближається до фінального етапу. Вже протягом трьох тижнів вони проходять первинну військову підготовку, яка включає, в тому числі, і бойові стрільби.  

 

Вогнева підготовка є одним з найважливіших напрямів підготовки майбутнього офіцера в Академії. Протягом всього навчання курсантам доведеться вивчати багато одиниць озброєння та виконувати навчальні вправи бойових стрільб у вогневому тирі Академії, стрільбищі навчального центру та полігоні у м. Башкіровка. Але розпочинається все у навчальному центрі. Після урочистого вручення зброї у курсантів проводяться заняття із закріпленою зброєю. Вони вивчають її можливості, будову, призначення, тактико-технічну характеристику та міри безпеки при поводженні зі зброєю. І лише після цього проводяться перші бойові стрільби, які згодом стануть регулярними.

 

«Перші бойові стрільби – один з найвідповідальніших моментів первинної військової підготовки. Молоді люди, які ще два місяці тому навчались у школі, вже зараз виконують вправи стрільб і це вимагає ретельної та уважної підготовки. Ми приділяємо увагу на заняттях кожній дрібниці – починаючи від положення всього тіла при стрільбі і до найменшого руху пальцем. Кожний необережний рух може призвести до непередбачуваних наслідків. Загалом я результатами підготовки та стрільби в цьому році задоволений. Сподіваюсь, надалі з кожним роком навчання результати будуть лише зростати», - зазначив старший викладач кафедри вогневої підготовки підполковник Олексій Муленко.

 

Вже наступного тижня у курсантів розпочинається заключний польовий вихід. Мета цього заходу закріпити набуті під час первинної підготовки навики та навчитися їх вірно використовувати на практиці.

 

Прес-служба НА НГУ