Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:32

Поділитися

12 Лют 2016

Пройшла робоча зустріч командування НГУ з делегацією Національної гвардії штату Каліфорнія

Сьогодні в Головному управлінні НГУ відбулась робоча зустріч командування Національної гвардії України з делегацією Національної гвардії штату Каліфорнія, яку очолив генерал-майор Девід Болдвін.

 

Сторони обговорили поточний стан співробітництва, прогресу, досягнень та потреб у подальшій співпраці Національної гвардії України та Національної гвардії Каліфорнії.

 

Командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров ознайомив іноземну делегацію з етапами реформування, яке проводиться сьогодні у Національній гвардії України, поточними результатами і планами на 2016 рік. За словами командувача, зараз увага акцентується на вдосконаленні системи тренування і навчання особового складу. Так, уже сьогодні ідуть активні зміни системи навчання офіцерського і сержантського складу у навчальних закладах НГУ: Національній академії Національної гвардії України у Харкові та на Факультеті підготовки фахівців для підрозділів НГУ в Києві.

 

Крім того, у планах – підвищення рівня володіння англійською мовою військовослужбовцями Національної гвардії, а саме військової термінології.

 

«Зараз ми думаємо про створення мовного центру, де б військовослужбовці користувалися виключно англійською мовою», - зазначив генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

 

Планується також зміна системи логістики за стандартами НАТО для уникнення можливості корупційних дій.

 

Очільник Нацгвардії відзначив важливу роль спільних українсько-американських навчань Fearless Guardian:

 

«Спільні командно-штабні навчання показали свою ефективність і дали Національній гвардії України значний досвід. Це черговий крок до стандартів НАТО в Україні. Досвід, який отримали наші військовослужбовці, ми будемо надалі використовувати для захисту суверенітету та незалежності нашої держави».

 

За результатами проведення навчань внесені принципово нові зміни в модель системи бойової підготовки підрозділів НГУ. Це також стосується у формування нового структурного підрозділу Національної гвардії – сучасної бригади швидкого реагування, яка має дуже серйозну систему відбору і підготовки бійців.

 

«Щоб уникнути помилок в ході підготовки реформування, фахівці Національної гвардії вивчали досвід військових формувань різних країн – це і Національна гвардія США, і Національна жандармерія Франції, і карабінери Італії, і турецька й румунська жандармерії. Для нас також дуже важливий досвід США для створення професійного підготовленого військового формування», - наголосив генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

 

Під час робочої зустрічі досягнуто відповідного розуміння важливості спільних заходів та партнерської взаємодії між Національною гвардією України та Каліфорнії, особливо що стосується сприяння розвитку тренінгових центрів НГУ.

 

Прес-служба НГУ, фото Андрія Некрасова