Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:58

Поділитися

23 Чер 2015

Провели гвардійця в останню путь

24 серпня 2014 року при виконанні бойових завдань у зоні проведення АТО, а саме біля населеного пункту Новоіванівка Амвросіївського району Донецької області, колона в якій знаходився начальник військового наряду військової частини 3033 прапорщик Борис Грязнов, попала в засідку та була обстріляна сепаратистами. У наслідок чого прапорщик Борис Грязнов був смертельно поранений та загинув. Його тіло так і не було знайдено, місце де відбувся бій, з часом, стало не підконтрольним Україні, тому він рахувався зниклим безвісти, а його смерть підтверджували лише слова його товаришів, які Божою волею залишилися живі.

 

Лише в березні 2015 року, завдяки Всеукраїнському громадському об’єднанню пошуковців «Союз Народна пам'ять», тіло прапорщика    Бориса Грязнова було знайдено в братській могилі та доставлено до Запоріжжя та ідентифіковано після проведення експертизи ДНК.

 

20 червня 2015 року на Правобережному цвинтарі міста Запоріжжя гвардійця Бориса Грязнова було поховано з почестями, як справжнього патріота, який не шкодуючи свого життя загинув за рідну Україну.

 

Провести в останній путь патріота прийшли рідні, близькі, знайомі та ті військовослужбовці, які разом з ним вступили в нерівний бій, на жаль, останній для Бориса.

 

 «Сьогодні ми прощаємося з Борисом, справжнім патріотом України. Він віддав життя за мир та процвітання нашої країни. Ти завжди залишиться в нашій пам’яті. Хай земля буде тобі пухом. Завдяки тобі і таким як ти ми переможемо», – такими словами попрощався з бойовим товаришем командир запорізької бригади НГУ полковник Андрій Каргаєв.

 

підполковник Євген Корнелюк