Вівторок, 20 Серпень, 2019 - 12:46

Поділитися

15 Сер 2017

Проходить тренінг для військовослужбовців Національній гвардії України з розгортання та експлуатації «модулів зв’язку на напівпричепах»

 

На базі військової частини 3077 розпочато проведення навчального тренінгу для військовослужбовців Національної гвардії України щодо розгортання та експлуатації «модулів зв’язку на напівпричепах», що були надані Національній гвардії України в рамках міжнародної технічної допомоги.

 

Протягом  2-х тижнів тренінг будуть здійснювати інструктори США та офіцери Головного управління Національної гвардії України.

 

Захід розпочався з інструктажу учасників навчального тренінгу, доведення теоретичної частини щодо розгортання наметів та експлуатації обладнання, що входить в склад модулів зв’язку.

 

В ході проведення навчального тренінгу в учасників виникало багато запитань щодо тактико-технічних характеристик обладнання модулів та особливостей експлуатації в холодну та спекотну пори року.

 

«Нами було проведено значний обсяг роботи щодо внесення змін до організаційно-штатних структур підрозділів НГУ, в яких передбачено введення в експлуатацію даних одиниць техніки та підібрано особовий склад техніків з експлуатації та обслуговування модулів зв’язку» – зазначив начальник управління зв’язку та інформатизації штабу ГУ НГУ генерал-майор Володимир Щербина.

 

 Володимир Воронков