П'ятниця, 24 Травень, 2019 - 08:58

Поділитися

12 Лип 2018

Про гвардію ще більше: що розповідали гвардійці дітям на «Джурі»?

Група цивільно-військового співробітництва та відділ комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України на старті гри «Джура» зустрілися з учасниками «Сокола» та поговорили з дітьми про гвардію, захист України та слідкували за кожним етапом, де самі офіцери були їх наглядачами.

 

Про військовослужбовців-гвардійців керівники Джури кажуть: «Ваші хлопці не випускають погляду з наших дітей. У вас все підготовлено, кожен знає свою роботу і цікаво розповідає про структуру, в якій служить нашим учасникам гри. Все безпечно, повчально і найголовніше цікаво. Я чув як бійці ділилися про подвиги на сході України, показували нову зброю, техніку. Діти вбачають у них авторитетів, і сьогодні це найбільш приємний момент», - каже Віктор Шевчук, похідний отаман всеукраїнського етапу «Джура» 2018.

 

Генерал-лейтенант Ярослав Сподар, заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом запросив усіх школярів-спортсменів не тільки приїздити на змагання до гвардійців, а й в майбутньому стати побратимами військовослужбовців, почавши навчатися в Академії Національної гвардії України.

 

Нагадаємо, інтенсивну підготовку та участь у військово-патріотичному вихованні дітей гвардія розпочала з 2014 року.

 

Прес-служба НГУ,

фото Дмитра Чорнея