Вівторок, 16 Липень, 2019 - 09:20

Поділитися

14 Вер 2018

Прес-анонс: нагородження спортсменів-гвардійців до Дня фізичної культури

 

Сьогодні, 14 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, який в країні святкують 8 вересня, командування Національної гвардії України нагороджуватиме своїх фахівців з фізичної підготовки та спорту, які щоденно тренують військовослужбовців та виховують їхню психологічну стійкість у екстремальних умовах військової служби.

 

Урочистість розпочнеться 0 15:30 за адресою: місто Київ, вулиця Народного Ополчення 9-А.

 

Від Національної гвардії на заході буде присутнім керівний склад Головного управління та особовий склад Київського гарнізону.

 

Серед спортивних федерацій будуть присутніми: Міністерство молоді та спорту України, Національний Олімпійський комітет України та командування НГУ, радник президента федерації футболу України, віце-президент асоціації аматорського футболу України, віце-президент Національної федерації самбо. Президент федерації функціонального багатоборства, віце-президент міжнародної асоціації «Екстрим-комбат» та президент всеукраїнської спортивної федерації «Екстрим-комбат». А також віце-президент міжнародної асоціації прикладної стрільби та президент всеукраїнської спортивної федерації практичної стрільби.

 

Акредитація  журналістів проходитиме 14 вересня до 13:00 за телефоном: (093)- 529-77-84 (Ілля).

 

Прес-служба НГУ