Середа, 13 Листопад, 2019 - 05:03
28 Лип 2015

Представники Національної гвардії України знову серед кращих у чемпіонатах Європи та світу

У  чемпіонаті  Європи  з  кульової та стендової стрільби, який проходить з 18 по 31 липня поточного року в словенському місті Маріборі представники Національної гвардії  України знову піднялися на п’єдестал пошани:  молодший лейтенант Бондарук Роман – інструктор зі спорту першої категорії спортивної команди Національної гвардії України та солдат Кушніров Денис – військовослужбовець військової частини 3066 Північного оперативно-територіального  об’єднання  Національної гвардії України вибороли срібні медалі чемпіонату Європи з кульової стрільби у командній першості серед чоловіків у стрільбі із малокаліберного пістолету (вправа МП-8).

Також молодший лейтенант Бондарук Роман у особистих змаганнях    чемпіонату  Європи  з  кульової та стендової стрільби, у стрільбі із малокаліберного пістолету (вправа МП-8) серед чоловіків посів почесне 4 місце та виборов олімпійську ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

У чемпіонаті світу з водних видів спорту, що зараз триває в м. Казань (Російська Федерація), фахівець Ілля Кваша – спортсмен-інструктор спортивної команди Національної гвардії України завоював  срібну медаль в стрибках у воду з однометрового трампліну.