Неділя, 23 Лютого, 2020 - 13:25
01 Гру 2019

Потрібно знаходити час і для культурного відпочинку

Перед вихідними днями у районі проведення операції Об’єднаних сил було насичене концертами та гарним настроєм. Так, академічний ансамбль пісні й танцю НГУ подарував яскраві емоції Маріупольським гвардійцям, в місті Мар’їнка пройшов сольний творчий вечір, а в Краматорську нацгвардійці побували на запальному концерті групи «Лісапетний батальйон».

 

У приміщені Палацу «Молодіжний» в Маріуполі відбувся концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України. На якому були присутні представники ЗСУ та Національної поліції, творчі колективи, учні шкіл Маріуполя, командування та особовий склад військової частини 3057 НГУ, ветерани військової служби і всі охочі жителі міста. 

 

«Творчий колектив продемонстрував свою неймовірну артистичність, неперевершений шарм та професіоналізм. Доказом чого стали шалені оплески та позитивна святкова атмосфера у залі»,- поділився враженням підполковник Андрій Короленко.

 

Грандіозні хореографічні композиції у виконанні артистів балету НГУ прикрашали виступи гвардійських солістів.

 

«Ми в захваті від Шотландського танцю та неймовірної гри на волинці Василя Нагірного. Це неймовірно побачити на власні очі такий не забутній виступ»,- розповіли гвардійці.

 

«Ти знаєш, що ти людина?...» Василя Симоненка, «І мертвим, і живим, і ненародженим…» Тараса Шевченка, твори Олени Теліги, Лесі Українки та багатьох інших українських поетів та письменників пролунали зі сцени Мар’їнського районного Будинку культури у виконанні військовослужбовця Національної гвардії Андрія Карпенка. Такі творчі вечори вже стали доброю традицією – кожної ротації, які проводить гвардієць в районі ООС. Також військовослужбовці Національної гвардії були запрошені на концерт групи «Лісапетний батальйон», який пройшов в палаці культури і техніки НКМЗ міста Краматорськ, де отримали масу гарного настрою та незабутніх емоцій.

 

«Я навіть і не міг подумати, що жінки групи «Лісапетний батальйон» можуть бути такі запальні. Було дуже весело та гарно. Добре, що є такі можливості відпочити від сірих та важких буднів», - розповідає гвардієць Кирило.

 

Бійцям, які виконують бойові завдання в районі ООС дуже сподобались концерти, адже інколи їм хочеться трішки відпочити від сірих, напружених буднів. Наприкінці виступів усі присутні в залах дружно аплодували артистам та дякували їм за чудовий вечір, а люди творчості побажали військовослужбовцям міцного козацького здоров’я, скорішої перемоги над ворогом та повернення додому.

 

Пресслужба угруповання НГУ ОС