Неділя, 23 Лютого, 2020 - 13:25
30 Лис 2019

Понад 200 гвардійців Київського гарнізону склали присягу біля Верховної Ради

 

На площі Конституції біля Верховної Ради України новобранці з трьох військових частин Північного оперативно-територіального об’єднання склали Військову присягу.

 

Разом з солдатами строкової служби присягнули також юнаки та дівчата, які вирішили підписати контракт з Нацгвардією. Подивитися та підтримати новобранців приїхали їхні родичі, близькі та рідні.

 

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан звернувся зі словами: «Шановні гвардійці, дорогі батьки і рідні! Присяга - це особливий день для кожного, де б ви не присягали і в якій структурі , важливим лишається кому. Ви обіцяєте бути вірними людям. Пам'ятайте це»! 

 

Після цього командувач Нацгвардії додав, що согодні, 30 листопада, більше півтори тисячі військовослужбовців складають Військову присягу на вірність українському народові -  це проходить в різних регіонах, в 21-му населеному пункті нашої Держави.

 

Додамо, що близько 50 % прийнятих на військову службу за контрактом складають військовослужбовці строкової військової служби. З кожного призову виявляють бажання бути прийнятим на військову службу за контрактом близько 25 % військовослужбовців строкової військової служби.

 

 

Володимир Черняк

Фото автора