Поділитися

21 Гру 2018

Полтавські гвардійці провели товариську гру з волейболу

З нагоди святкування новорічних та різдвяних свят, в приміщенні спортивного комплексу «Динамо» було проведено товариську гру з волейболу.

У змаганнях брали участь військовослужбовці військової частини 3052 Національної гвардії України, команди сержантського складу військового коледжу, дві команди 1 ліцею імені І.П. Котляревського та Полтавський обласний військово-спортивний центр «ВОЇН».

Хоча гра була напружена, але все проходило в позитивній, дружній атмосфері. У загальному заліку призові місця серед команд розподілилися наступним чином: перше місце за результатами змагань виборола команда військової частини 3052, друге - військового коледжу сержантського складу та третє місце посіла команда 1 ліцею.

Незважаючи на досягнені результати з посмішок учасників змагань було видно, що всі залишилися задоволені грою.

Проведення товариських змагань між підрозділами Національної гвардії України та Збройними силами України проводяться уже не вперше та продовжуватимуться в такому ж форматі й найближчим часом це будуть змагання з міні-футболу.

По закінченню змагань, команди, які зайняли призові місця були нагороджені кубками, медалями та почесними грамотами.