Понеділок, 1 Червня, 2020 - 04:36
17 Кві 2015

Польовий вихід курсантів: «…бути пильним і вчасно приймати виважені рішення»

Завершальним етапом двотижневих практичних занять курсантів-гвардійців став польовий вихід.

 

Усі елементи практичних занять тісно пов’язані з ситуаціями, які можуть виникнути у ході виконання службово-бойових завдань, тому легенда фінального іспиту включала в себе спробу вчинення диверсії на території військової частини та наступу на один з блокпостів незаконних збройних формувань.

 

Курсанти командно-штабного факультету, отримавши завдання, та, дізнавшись оперативну обстановку, почали діяти.

 

 А задачею чергового підрозділу було відбити напад диверсійно-розвідувальної групи.

 

Майбутнім офіцерам довелося подолати пішим порядком відстань у 25км, по дорозі власноруч транспортувати поранених та розміновувати місцевість, відбивати напади противника.

 

Проведення такого роду занять є важливим ще і тому, що всі рішення приймаються виключно молодшими командирами, що виховує в них почуття відповідальності за зроблені кроки. Командири та викладачі, що приймають участь в заняттях, лише контролюють маршрут та дотримання мір безпеки.

 

«Ці заняття планується таким чином, щоб поєднати у собі відпрацювання, якомога більше практичних питань. Медична, інженерна, вогнева, тактична, психологічна та фізична підготовка одночасно. Курсанти мають звикати контролювати декілька напрямків службово-бойової діяльності, бути пильними і вчасно приймати виважені рішення», - зазначив полковник Сергій Волошко.

 

За останній рік кількість практичних занять було суттєво збільшена. Польові виходи – це лише частина з них. І вже сьогодні можна впевнено стверджувати, що такий підхід до підготовки майбутніх офіцерів є ефективним.

 

Прес-служба НА НГУ