Субота, 21 Квітень, 2018 - 03:18

Поділитися

21 Кві 2017

Польова клубна машина - справжня знахідка в зоні АТО

Польова клубна машина, яка нещодавно надійшла на озброєння 2 Галицької бригади, постійно й активно використовується в зоні проведення антитерористичної операції.

 

«Тут, де військовослужбовці практично не мають засобів зв’язку, доступу до швидких новин чи просто перегляду фільмів, така машина справжня знахідка, - ділиться думками заступник командира ротної групи по роботі з особовим складом майор Олександр Дрильчук. – Ми активно використовуємо її для проведення агітаційних заходів серед місцевого населення та задоволення морально-психологічних потреб військовослужбовців».

 

Днями, коли уся країна святкувала Великдень, польова клубна машина побувала на місцях дислокації усіх військовослужбовців 2 Галицької бригади. Усім колективом були переглянуті фільми про створення Національної гвардії, її сучасне озброєння та перспективи на майбутнє. Окрім того, традиційно, було переглянуто й фільм про Воскресіння Ісуса Христа.

 

«Завдяки розширеним можливостям польової машини ми маємо змогу проводити і виховні години, присвячені підняттю бойового духу військовослужбовців, їхньому патріотизму, на прикладі справжніх героїв України», - коментує Олександр Дрильчук.

 

Старший солдат Аліна Новікова,

фото майора Олександра Дрильчука