Неділя, 12 Липня, 2020 - 15:33
13 Лип 2015

Полк Національної гвардії прибув до Львова

 

Військовослужбовці львівського полку Національної гвардії України повернулись з зони АТО. Понад два місяці нацгвардійці виконували службово-бойові завдання на сході країни.

 

Зустріти своїх захисників прийшли родичі та близькі військовослужбовців. На плацу військової частини, за традицією, бійців зустріли хлібом та сіллю.

 

Звертаючись до своїх підлеглих командир полку полковник Степан Логуш подякував всім за бездоганну службу: «Ви з честю виконали всі поставлені перед вами завдання. Всім бажаю міцного здоров’я та мирного неба».

 

Під час урочистого мітингу кращих військовослужбовців було нагороджено відзнаками, деякі отримали чергові військові звання.

 

Освідчення в коханні водія автомобільного взводу старшого солдата служби за контрактом Петра Мацелюха своїй дівчині стало справжньою несподіванкою для його коханої Юлії. На плацу військової частини, перед своїми бойовими товаришами та всіма гостями, Петро надягнув коханій каблучку  та запропонував їй руку і серце. Закохані Петро та Юлія зустрічаються вже рік, познайомились в соцмережі. В цьому році Юлі виповнилось 17 років, вона навчається у медичному училищі «Медик» у Львові. Наразі молодята готуватимуться до весілля.

 

Це вже друга знаменна подія. Нагадаймо, що минулого року під час ротації львівського полку в коханні своїй дівчині освідчився старший солдат служби за контрактом Олексій Ніколов.

 

майор Олег Тіхов,

фото автора