Середа, 19 Червень, 2019 - 08:06

Поділитися

10 Жов 2018

Підвищенням ефективності роботи штабів – серед пріоритетних напрямків співпраці Нацгвардій України та Каліфорнії

10 жовтня у Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч з представниками Національної гвардії Каліфорнії на чолі з її командувачем генерал-майором Девідом Болдвіном.

 

Під час зустрічі очільники обох структур обговорили результати роботи спільної робочої групи з реформування штабу, підбили підсумки виконання Державної програми партнерства (SPP) та запланували заходи в рамках Програми на 2019 рік.

 

«Ми висловлюємо подяку за стійку позицію уряду Сполучених Штатів Америки у підтримці сектору безпеки та оборони України та надання матеріально-технічної допомоги Національній гвардії України. Ми готові до різних форм співпраці задля підвищення своєї боєздатності та сил оборони в цілому», - зазначив генерал-полковник Юрій Аллеров.

 

«Партнерство з гвардією України - це як дорога з двостороннім рухом. Між нами йде постійний обмін досвідом», - генерал-майор Девід Болдвін.

 

Учасники зустрічі обговорили також основні пріоритетні проекти співпраці між структурами, серед яких робота над підвищенням ефективності взаємодії на рівні штабів, батальйонів і бригад, допомога каліфорнійських колег у розвитку і вдосконаленні навчальних центрів Національної гвардії та продовження співробітництва у розвитку та підготовці сержантського складу.

 

Також було підписано Проголошення про відзначення 25-річчя партнерства між відомствами, яке розвивалося та поглиблювалося починаючи з 1993 року.

 

Прес-служба НГУ