Вівторок, 26 Травня, 2020 - 09:25
08 Жов 2019

Підписання спільної декларації та демонстрація світлин про Нацгвардію - у Нідерландах завершилась Вища Рада Міжнародної Асоціації FIEP

 

У Нідерландах завершилась Вища Рада Директорів та Командувачів Міжнародної Асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи FIEP. На закінчення засідання відбулась церемонія підписання спільної декларації за результатами проведених заходів за минулий рік та з визначенням напрямків подальшого розвитку й діяльності Асоціації.

 

Під час підписання декларації очільникам структур-учасниць Асоціації продемонстрували світлини, які ілюструють діяльність підрозділів у своїх країнах. Іноземні гості мали змогу переглянути й фотографії про військовослужбовців Національної гвардії України за різними напрямками службово-бойової діяльності.

 

За словами командувача Королівської жандармерії Нідерландів генерал-лейтенанта Ганса Лейтенса, ці світлини як ніщо інше демонструють різноманітність та широкий спектр завдань, що виконують структури-учасниці FIEP. Але навіть при такій різноманітності члени Асоціації мають спільну мету - зміцнення безпеки та правопорядку у світі.

 

Прес-служба НГУ