Понеділок, 18 Червень, 2018 - 04:28

Поділитися

21 Кві 2017

Під Харковом гранатометники відточували майстерність

Навчальні збори гранатометників військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання завершилися стрільбами зі штатної зброї.

 

Передували їм декілька днів занять, на яких гвардійці закріпили свої вміння з вогневої та інженерної підготовки, вдосконалювали знання з військової топографії та надавали першу медичну допомогу умовно пораненим товаришам.

 

На полігоні військовослужбовці за контрактом та строковики вели вогонь з гранатомета РПГ-7В з різних положень по віддаленим цілям.

 

«Стріляти з гранатомета неважко. Але, розуміючи, що в руках така могутня зброя, мимоволі починаєш хвилюватися та поспішати. Коли навчишся повністю володіти своїми емоціями, тоді і станеш добрим гранатометником», − поділився першими враженнями солдат Микола Тоненький.

 

«Робота з навчання спеціалістів вимагає системності, − розповідає т.в.о. заступника начальника Східного територіального управління підполковник Андрій Манько. − Ми проводимо підвищення кваліфікації регулярно, інтегруючи у навчання сучасний досвід».

 

 

Група інформації і комунікації Східного ОТО