Середа, 17 Липень, 2019 - 06:16

Поділитися

10 Лип 2018

Перший день Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): Інструктори Національної гвардії провели майстер-класи з військової підготовки

 

10 липня на території дитячого спортивного табору «Славутич» у передмісті Переяслав-Хмельницького розпочали змагання команди-переможці обласних етапів всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура»). Майже три сотні юнаків та дівчат з усіх регіонів держави змагаються за право першості у військово-прикладних дисциплінах.

 

Активну участь у забезпеченні змагань беруть інструктори Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України. На розгорнутих навчальних місцях військовослужбовці навчали дітей основам тактичної медицини, давали майстер-класи з розбирання зброї. Крім того, майбутні захисники Вітчизни також вивчали правові основи, умови проходження військової служби, перспективи та можливості навчання у військових навчальних закладах.

 

Головний напрям роботи – підготовка юнаків до запланованих в рамках гри стрільб із бойової зброї. Адже на вогневий рубіж допускаються лише ті особи, які засвоїли вимоги щодо безпечної поведінки зі зброєю, мають початкові навички її розряджання та заряджання, усвідомлюють порядок дій під час стрільб. За короткий період часу учасникам гри потрібно засвоїти значний обсяг теоретичних знань та практичних навичок, необхідних для здійснення першого в житті бойового пострілу.

 

Насичену програму першого дня змагань учні виконали в повному обсязі й залишилися вмотивованими розвивати й свою фізичну підготовку.

 

Управління по роботі з особовим складом