Субота, 21 Квітень, 2018 - 03:15

Поділитися

19 Чер 2017

Павлоградські гвардійці присягнули на вірність українському народові

17 червня у Павлоградській військовій частині 3024 Національної гвардії України воїни урочисто присягнули вірно служити народу України, завжди бути йому вірним і відданим, обороняти державу, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність.

 

На церемонії урочистостей було багато гостей, адже в цей день відбулась найважливіша подія в житті кожного військовослужбовця та його рідних. На заході були присутні представники міської влади, заводу, священнослужителі, батьки та рідні воїнів-гвардійців. Матері не могли стримати своїх сліз, бо вони вперше бачили своїх дітей змужнілими і у військовій формі.

 

«Військова присяга, це завжди свято для кожного громадянина. Воно уособлює доблесть усіх поколінь нашого народу, захисників та визволителів рідної землі. Саме в цей день, який ви запам’ятаєте назавжди, бажаю всім вам щастя, здоров’я, бадьорості духу, впевненості у собі, мирного неба над головою, і щасливого майбутнього вам і нашій Україні», - наголосив під час виступу командир частини полковник Віталій Ставенко.

 

Також до військовослужбовців з божим словом звернувся отець Дмитро, який благословив воїнів на ратну службу, окропивши святою водою.

 

Особлива атмосфера, яка панувала на стройовому плацу лише підкреслювала важливість даної події.

 

майор Віталій Придибайло,

фото автора